FOTO

Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni rozpoczęli przygotowania do sezonu

Po blisko 6 tygodniach urlopów szczypiorniści Sandra SPA Pogoni rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019. Na pierwszym treningu trener Piotr Frelek nie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, ale był pozyskany z Olimpii Piekary Śląskie Patryk Miłek.

Okres przygotowawczy, który nie należy do ulubionej części sezonu większości zawodników, drużyna spędzą w Szczecinie. Na czas remontu parkietu w hali przy ulicy Twardowskiego, szczypiorniści przeniosą się obiektu w Szkole Podstawowej nr 35, korzystać będą także z boiska przy ulicy Witkiewicza, siłowni Active oraz terenów zielonych, których w Szczecinie nie brakuje.

W planach drużyny są także liczne gry sparingowe. Pierwszy z nich podopieczni Piotra Frelka rozegrają 28 lipca w Buku z Zagłębiem Lubin, Zespół weźmie udział także w turniejach tradycyjnie już w Głogowie i Gdańsku.

Sezon 2018/2019 wystartuje w pierwszy weekend września, jednak z kim zmierzą się szczecinianie jasne będzie dzisiaj o godzinie 12:00, kiedy podany będzie terminarz i system rozgrywek.