Misja

Pogoń Szczecin - Handball - to projekt tworzony na najwyższym poziomie, który na swoją markę pracuje już 7 rok, a za sprawą pasma sukcesów stał się rozpoznawalny zarówno w Polsce, jaki i zagranicą.  Wraz z partnerem strategicznym Miastem Szczecin przygotowuje projekt piłki ręcznej na najwyższym poziomie. 

Pogoń Szczecin to nie tylko klub sportowy. Wykorzystując swój kapitał, potencjał oraz zaangażowanie, w październiku 2011 r. Klub podjął kroki w celu dywersyfikacji swojej działalności. Zostały podjęte kroki w kierunku „kreowania zainteresowania” na sport mając na uwadze szerszy, społeczny aspekt działalności. Klub utworzył i z sukcesem prowadzi już trzeci rok sekcję dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej „Szczypiorki”. 

Piłka ręczna jest naszą pasją, to, co potrafimy robić najlepiej, chcemy ciągle udoskonalać. Dlatego czekamy na wasze propozycje, sugestie, pomysły, jak możemy usprawnić jeszcze naszą działalność. Zachęcamy również do współpracy wszystkich sympatyków piłki ręcznej i nie tylko. Zaraźcie się też naszą pasją.