Karnety / Bilety

Drodzy Kibice,

w sezonie 2020/21 do Państwa dyspozycji będą w sprzedaży tylko i wyłącznie bilety. Na najbliższy sezon nie będziemy prowadzili sprzedaży karnetów.

Bilety będą w identycznej cenie jak w zeszłym sezonie: 15 zł normalny oraz 8 zł ulgowy (uczniowie, studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści). Bilety będzie można nabywać tylko drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl. Nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu meczu w kasie klubu przy ulicy Twardowskiego. 

W związku z sytuacją epidemiczną oraz przestrzeganiem reżimu i protokołu sanitarnego Klub podjął decyzję o zamknięciu dolnych trybun. Do Państwa dyspozycji pozostanie jedynie górna trybuna z wyznaczonymi siedzeniami. Liczba kibiców na wydarzenie dostosowana będzie do aktualnych Rozporządzeń.

Zakup biletu na wydarzenie oznacza jednocześnie akceptację regulaminu klubowego:

Obowiązki uczestnika imprezy związane z ustanowieniem określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii:

Zakup biletu na wydarzenie oznacza jednocześnie akceptację regulaminu klubowego:
Obowiązki uczestnika imprezy związane z ustanowieniem określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii:
1. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do poddania się dezynfekcji rąk przeprowadzanej przed wejściem na halę.
2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do obowiązkowego poddania się czynności pomiaru temperatury przed wejściem na halę przez pracownika służby informacyjnej.
3. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do wejścia na hale z zasłoniętymi ustami oraz nosem poprzez założenie maseczki lub przyłbicy.
4. Obowiązek zakrywania ust oraz nosa stosuję się podczas poruszania się na terenie obiektu, a także po zajęciu miejsca na trybunie.
5. Uczestnikom  imprezy po zajęciu miejsca na widowni zabrania się przesiadania  na inne miejsce na widowni.
6. Uczestnicy imprezy którzy przebywają w jednym gospodarstwie domowym mogą zajmować  miejsca koło siebie.
7. Zabrania się uczestnikom  imprezy do zajmowania miejsc lub rzędów wyłączonych z użytkowania.
8. Podczas poruszania się po obiekcie, uczestnicy imprezy zobowiązani są do zachowania bezpiecznej odległości.
9. Każdy z uczestników imprezy musi mieć ze sobą wypełnione  "Oświadczenia uczestnika imprezy" i przekazać przy wejściu na halę organizatorom rozgrywek - do pobrania w Załączniku

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki: 
PDF icon oswiadczenie_uczestnika_imprezy.pdf